Mieli jonaviečiai,

Ačiū Jums už visas idėjas, kurias mūsų pakviesti pateikėte. Akivaizdu, kad Jums, kaip ir mums, rūpi, jog miestas būtų kuo patogesnė vieta gyventi, kurti šeimą, dirbti, leisti laisvalaikį, oriai pasenti. Visos Jūsų idėjos – tikrai įgyvendinamos ir neabejotinai atsispindės mūsų 2019 m. tiesioginių mero ir savivaldybės tarybos rinkimų programoje!

Drąsa keisti ir galia kurti – bendras mūsų tikslas! Siekime jo kartu!

Apačioje pateiktos jonaviečių išsakytos idėjos, kviečiame susipažinti ir įvertinti.

Turi daugiau minčių? Savo idėją gali atsiųsti el. paštu lsdpjonava@gmail.com

Mindaugas Sinkevičius

Idėjos Jonavai

Aidas:

Reikalingas dviračių ir pėsčiųjų takų apšvietimas.
       

Regina:

Siūlau inicijuoti akciją, kad kiekvienas jonavietis šalia savo namų ar miesto teritorijoje pasodintų bent po vieną medelį arba krūmelį. Klimatas šiltės ir toliau, o jį sušvelninti gali tik daug žalumos mieste. Jei dabar nepasodinsim pakankamai medžių mieste, tai teks pasigailėti ateityje. Pvz., labai mažai medžių yra Rimkų mikrorajone. Pastatyta nauja vaikų žaidimų aikštelė, o medžių prie jos - per mažai. Čia galėtų būti bent parkelis. Dar viena idėja – sakurų parkelis prie Joninių slėnio.
       

Vytautas:

Turėtų būti sutvarkyta stovėjimo aikštelė prie Žeimių g. 28, kuri išardyta dar prieš metus statant plovyklą. Prie „Bikuvos“ didelę betvarkę padaręs Panevėžio raj. Dembavos medelynas, t.y., pastatyta baisi laikina tvora, neestetiška būda ir t.t. Šią vietą reikia sutvarkyti.
       

Oksana:

Visur gyvenamosiose teritorijose Chemikuose, P. Vaičiūno g. prie penkiaaukščių namų kiemų danga keičiama nauja, tačiau prie P. Vaičiūno g. 16, 24, 22 namų kiemų kelio danga sena, duobėta, sutrupėjusi. Ji niekada nebuvo keista iš pagrindų, o tik lopoma. Norėtųsi, kad būtų ne tik lopomos duobės, bet iš esmės sutvarkyta kiemų danga, taip pat sužymėtos automobilių stovėjimo vietos daugiabučių kiemuose.
       

Ieva:

Jonavoje yra reikalingas kino teatras! Daugelis tikrai neturi galimybių nuvykti į Kauną vieni ar su vaikučiais tam, kad pažiūrėtų filmą. Turime naujai suremontuotą kultūros centrą ir jo nenaudojame tikslingai. Tikrai daugelis apsidžiaugtų, jeigu Jonavoje atsirastų kino teatras. Toks mažas miestas kaip Ukmergė turi kino teatrą, kuris yra įrengtas kultūros centre ir jame rodomi visi naujausi filmai, bilietai po 4 eurus ir salė būna sausakimša. Tad, manau, kad būtų puiku, jei Jonavoje atsirastų kino teatras.
       

Dalia:

Jau beveik 10 metų gyvenu Koncepto (Praulių) kaime, Jonavos rajone. Viešuoju transportu nesinaudojau. Vasarą norėjau, kad juo pasinaudotų vaikai, ir nustebau, kad autobusai, vykstantys iš Bukonių, Šilų kaimų, važiuoja tik Fabriko gatve, o ne Žeimių. Daug žmonių važiuoja į ligoninę, polikliniką parduotuves (pvz.Lidl), į J. Ralio gimnaziją ar Jonavos sporto Areną. Būtų puiku, jei nors vienas ar keli autobusai vyktų pro pervažą, toliau -Žeimių gatve. Vaikai, lankantys Lietavos pagrindinę mokyklą, turėtų labai nedaug paeiti suremontuotais šaligatviais, niekam nebūtų skriaudos.
       

Dalia:

Šiuo metu Jonavoje optimizuojamos mokyklos, jose mažėja moksleivių, mokytojai tampa bedarbiais. Tenka girdėti, jog, atsiradus laisvai darbo vietai mokykloje, į darbą priimami darbuotojai iš kitų miestų-Kauno, Kėdainių. Galbūt rajono švietimo skyrius , mokyklų vadovai pirmiausia turėtų rinktis savo miesto darbuotojus, ir tik neradus reikiamų čia - rinktis iš kito miesto.
       

Dovydas:

Manau, Jonavoje reikėtų kai kuriuos pastatus papuošti gatvės menu, „street art'u“. Tai tikrai suteikia žavesio. Kaune, Vilniuje, Ukmergėje, Marijampolėje tai atrodo labai įspūdingai bei formuoja modernaus ir kultūringo miesto įvaizdį.
       

Irma:

Pirmiausia norėčiau padėkoti už gražėjantį miestą-DIDELIS AČIŪ. Siūlau išvalyti antrąjį tvenkinį, kuris labai užžėlęs žolėmis.
       

Vytautas:

Netoli Jonavos yra Neries ir Šventosios santaka, galimas puikus turistinis traukos taškas. Šiuo metu niekas apie šią upių santaką nekalba, labai sunku ją pasiekti, nors prieš kelis dešimtmečius tai buvo dažnai lankoma vieta. Siūlau įrengti miško taką (nuo Lokėnėlių pusės) iki upių santakos, įrengti infrastruktūrą lankytojams pačioje santakoje.
       

Virginijus:

Jonavai labai reikalingas modernus Spa centras.
       

Gintaras:

Esu jaunas, labai mėgstu kurti dainas, tokių jaunų žmonių yra daugiau. Liūdniausia, kad išreikšti savęs kitiems neturiu galimybių. Pirmiausia, neturiu kur įrašinėti atliekamų dainų. Jauni žmonės galėtų įrašyti savo kūrybą, viešinti ją klipuose su mūsų miesto vaizdais, taip parodytume kitiems ir mūsų miestą, ir kuriančius jaunus žmones. Jaunimui prieinama įrašų studija ir kūrybinės dirbtuvės jaunimui labai reiktų.
       

Žymantas:

Jonavoje prie trečio tvenkinio įrengti laiptai. Kai jie atsirado, labai džiaugėmės, bet jau tada nustebau pamatęs, kad galimybės jais pakilti su vaikišku vežimu nėra, yra įrengtas tik dviračio transportavimo bėgelis. Pasikeitus asmeniniam gyvenimui, važiuojant vežimu vis pykstu ant tų laiptų, kad negalime tvarkingai jais pakilti, keliaujame arba aplink tvenkinius, arba taupant laiką stumiam vežimą per žolę į kalno viršų. Čia reiktų įrengti nuovažą vėžimėliams.
       
Pažiūrėti balsavimo rezultatus