Vos kelios dienos po Naujųjų Jonavos skyriaus bičiuliai susitiko draugėn. Susitiko ne tik vienas kitą pamatyti, bet ir laimės, džiaugsmo, sėkmės vienas kitam palinkėti.

Tradiciškai pasveikinti nauji skyriaus nariai, sukaktuvininkai ir jubiliatai.

Metų naujoko ir Metų bičiulio/bičiulės nominacijomis įvertinti aktyvūs, veiklūs, socialdemokratines vertybes savo bendruomenėje skleidžiantys Jonavos bičiulai. Įteikdamas nominacijas, skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius pasidžiaugė, kad Jonavos skyriaus nariai išskirtinai aktyvūs, nestokojantys minčių ir idėjų.

Metų naujoko nominacija už aktyvų įsitraukimą į skyriaus veiklą įteikta Nerijui Šalūgai.

Metų nariu/nare paskelbti: aktyvių kaimo bendruomenių pirmininkės, visuomenininkės Dalia Autukienė, Jolanta Grabažienė, Karolina Petrenčiuk, socialdemokratinio jaunimo sąjungos narė Kristina Timofejeva, nuolat pagabos ranką ištiesiantis Ričardas Laboga, aktyvi bičiulių renginių dalyvė, prisidedanti muzikine ir kūrybine išmone Valerija Degutienė, vienas vyriausių skyriaus narių, nestokojantis išmintingų patarimų Jonas Ivaška, visą savo šeimą į skyriaus veiklą pakvietęs Žilvinas Mažuolis bei Erlandas Abdrejevas, aktyviai ir veikliai dalyvaujantis politinėje erdvėje.

Gražių sveikinimo žodžių nepagailėjo ir vakaro svečias – Seimo narys, kraštietis Julius Sabatauskas.

Naujametinėje šventėje netrūko elegantiškų šokių, nuostabių “Lietuvos balso” dalyvės Monikos Imbrasaitės dainų ir užburiančių akordeonistų trio garsų, nuotaikingų žaidimų. Vakaro pabaigoje visų laukė iškilmingai į salę įvežtas gardus tortas bei asmeninės dovanėlės.

Atsisveikindami vieni su kitais bičiuliai tikino pasisėmę jėgų naujoms veikloms, kurių 2018 metais vienas aktyviausių LSDP skyrių, tikimasi, nestokos.

Birutė Gailienė