Jonavos socialdemokratai visuotiniame susirinkime iškėlė kandidatą į merus būsimuose, 2023 m. įvyksiančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose. Dalyvauti juose deleguojamas dabar Jonavos rajono mero pareigas einantis Mindaugas Sinkevičius.

Pirmą kartą Jonavos meru M.Sinkevičius tapo 2011 m. Nuo tada rajonui jis vadovavo tik su viena pertrauka – kai 2016 m. buvo pakviestas dirbti tuometinės Ūkio (dabar – Ekonomikos ir inovacijų) ministerijos ministru. 2019 m. M.Sinkevičius rinkėjų valia vėl grįžo į postą. Nuo tų pačių metu jis aktyviai veikia ir eidamas Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidento pareigas.

Vadovaujant M.Sinkevičiui, rajono veidas akivaizdžiai keitėsi, pritraukta reikšmingo dydžio ES lėšų, buvo nuolat investuojama į infrastruktūros plėtrą, socialinę, sveikatos apsaugą, švietimą. Joninių slėnis, Slidinėjimo trasa, Sporto arena, renovuotas centrinis miesto stadionas, išplėtoti dviračių takai, atnaujintos mokyklos, darželiai ir kultūros sklaidos vietos, vystomas ekologiškas viešasis transportas, parama bendruomenių ir nevyriausybinių organizacijų veiklai – tai tik nedidelė dalis kiekvieną jonavietį palietusių teigiamų pokyčių, įvykusių, kuomet miestui vadovauja M.Sinkevičius.

Iškeltas kandidatas sako, kad ir toliau sieks, jog Jonava būtų patraukli ir gyventojui, ir svečiui: „Atrodo, tiek daug visko padaryta, tačiau gyvenimas yra labai dinamiškas, keičiasi aplinkybės, keičiasi mūsų poreikiai. Artėjančiuose rinkimuose drauge su kolegomis pasiūlysime programą, kuri numatys tolesnį Jonavos vystymąsi, įvairių sričių plėtrą ir stiprinimą. Šiandien labiausiai galvoju apie tai, kad būtų iki galo išpildytas gyventojams duotas pažadas – pastatyti baseiną. Šiuo metu jau vyksta įrengimo darbai, tad iki metų pabaigos, jei tik neįvyks nenumatytų aplinkybių, galėsime  išbandyti modernaus Jonavos baseino gylį“.