Graži LSDP Jonavos skyriaus tradicija palydėti vasarą ir pasitikti naują politinį sezoną tęsiasi – rugsėjo 21 dieną bičiuliai susitiko gausiame būryje kaimo turizmo sodyboje “Pocynė”.

Bičiulius sveikino skyriaus pirmininkas, ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius: “labai džiaugiuosi, kad mūsų tarpe gausu žmonių, aktyviai ir nenuilstančiai veikiančių skyriaus labui. Šis vakaras – vienas to įrodymų. Gebame ne tik veikti politinėje arenoje, bet ir patys sau dovanoti tokias šventes, kaip ši, kur viskas – nuo dekoracijų iki programos – suorganizuota, sukurta pačių. Tokioje atmosferoje ypatingai malonu būti“.

Jonavos bičiulius pasveikino skyriaus koordinatorė Zita Eidukaitytė. Gražių žodžių bičiuliams dėl sėkmingos veiklos negailėjo ir skyriaus pirmininko pavaduotojas, rajono vicemeras Erlandas Andrejevas.

Kaip jau įprasta, vakaro metu netruko raudonų rožių, plačių šypsenų, draugiškų rankų paspaudimų. Pasveikinti jubiliejus ir gražias sukaktis minėję bičiuliai, jiems įteiktos gėlės ir ypatingi, įrėminti sveikinimai.  Padėkota skyriaus nariams, aktyviai dalyvavusiems partijos pirmininko ir Jonavos rajono mero rinkimuose – jie pagerbti atminimo dovanomis. Ir rinkimų apylinkėse dirbę komisijos nariai, ir stebėtojai taip pat neliko be padėkos dovanų.

Azartu užbūrė žaidimas “Rožėloto”. Jo metu netruko linksmų užduočių, dovanojusių dar daugiau geros nuotaikos likusiai vakaro daliai. Galiausiai beveik dešimčiai bičiulių teliko užbraukti vieną skaičių loterijos biliete, bet fortūna laimint aukso voką nusišypsojo vieninteliam – skyriaus bičiuliui Jonui Kurlavičiui. Auksiniame voke slėpėsi du kvietimai į vieną iš gruodžio mėnesį vyksiančių koncertų “Žalgirio arenoje”.

Vakaro vinimi tapo įspūdingas ugnies šou po atviru dangumi, kuris nepaliko nė vieno abejingo. Apie tai, kad susitikimo kulminacija taps neeilinis pasirodymas, nebuvo žinoma net skyriaus pirmininkui – tai buvo iš anksto suplanuota staigmena.

Bičiuliai vieni su kitais atsisveikino neilgam – jau netrukus prasidės naujos veiklos, sutelksiančioms bendriems tikslams.

Birutė Gailienė, LSDP Jonavos skyriaus atstovė spaudai