leiskite padėkoti Jums, iškėlusiems mano kandidatūrą Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko rinkimuose. Šių pareigų demokratinėje visuomenėje neįmanoma užimti be tvirto bendraminčių pasitikėjimo ir palaikymo, kurį šiuo iškėlimu man išreiškėte. Tai svarbus ir įpareigojantis įvertinimas, kuris suteikia naujo įkvėpimo dirbti kairiųjų idėjų vardan. 

Laikinai perimdamas LSDP vairą buvau atviras – neketinau dalyvauti partijos pirmininko rinkimų kovoje. Esu žodžio žmogus, vertinantis nuoseklumą ir kalboje, ir veiksmuose, todėl savo nuomonės nepakeičiau.

Neatsisakau minties pretenduoti į šias pareigas ateityje. Šiandien galiu užtikrintai pažadėti, kad socialdemokratines vertybes ir mūsų pozicijas visais svarbiais klausimais atstovausiu bei ginsiu veikdamas Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidento amplua, vadovaudamas Jonavos rajono savivaldybei ir perteikdamas socialdemokratijos vertybes savo vaikams.

Mūsų visų laukia rimtas – lyderio – pasirinkimas. Turime net keletą kandidatų, todėl laukia įdomi kova. Joje aš pats palaikysiu Juozo Oleko – patyrusio, sąžiningo, charizmatiško politiko – kandidatūrą. Šiame žmoguje matau viltį, juo tikiu ir pasitikiu. Susitelkime ir drauge nuspręskime, kas ves mūsų būrį artimiausius du metus. Ačiū Jums.

Mindaugas Sinkevičius