Brangūs jonaviečiai,
Rajono meras – tai politikas, kurio veiklos rezultatai priklauso nuo stiprios komandos ir ryžtingų bendraminčių. Nors 2015 metais pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos istorijoje rajonų ir miestų vadovus rinkome tiesiogiai, tačiau kai kur tokia rinkimų sistema atskleidė, kad gyventojai savo balsus patikėjo merams, atstovaujantiems kitokias politines pažiūras nei savivaldybių tarybų daugumos. Tokia situacija lėmė, kad meras ir taryba nedirbo ir iki šiol nedirba savo darbo, negali vykdyti tiesioginės veiklos, užsiima politinėmis rietenomis bei santykių aiškinimusi.

Jonavos rajono rinkėjai nenuėjo tokiu keliu. 2015 metais Jūs pasitikėjote ne tik manimi, bet ir mano komanda, suteikėte įgaliojimus dirbti vieningai ir darniai.

Jokia kita politinė jėga Jonavos rajono savivaldybės taryboje neturi tokio didelio pasitikėjimo, kaip socialdemokratai, todėl toliau vesti rajoną į priekį reikalingas būtent socialdemokratų komandos narys – Eugenijus Sabutis.

Eugenijus – tas žmogus, į kurio rankas galiu ramiai atiduoti rajono vairą. Beveik du metus dirbome kaip tvirta komanda, niekuomet nebuvo kilę abejonių dėl jo sprendimų, visuomet vertinau jo nuomonę, mintis ir idėjas.

Žinau, kad šis žmogus yra be galo darbštus, pasiryžęs iššūkiams ir jam nebaisios kliūtys, kurių rajono valdyme tikrai pasitaiko. Jis jau įgavęs rajono valdymo patirties, todėl ši sritis jam nebus naujiena, o tai – didelis privalumas. Man, kaip jonaviečiui ir ilgamečiui miesto vadovui, ne tas pats, kas toliau rūpinsis rajonu ir tęs pradėtus darbus. Tai turi būti patikimas, tvirto charakterio, atsakingas žmogus. Eugenijus – būtent toks.

Kviečiu balandžio 23 dieną pasirnkti teisingai!

Mindaugas SINKEVIČIUS, buvęs rajono meras, LR ūkio ministras