IMG_2061

Jau tradicija tapęs šventinis bičiulių susitikimas įvyko sausio 6 d. Jis sutapo su visuotiniu ataskaitiniu – rinkiminiu susirinkimu. Jame skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius pristatė skyriaus praėjusių metų veiklos ataskaitą, išklausyti ir Finansų; Etikos ir procedūrų komisijos, frakcijos seniūno ataskaitos. Visoms joms skyrius pritarė.

Bičiuliai džiaugėsi, kad sulyg kiekvienais metais daugėja prasmingų veiklų, kurias palankiai vertina rajono gyventojai, o socialdemokratai ir toliau inicijuoja naujas akcijas, renginius, pilietines iniciatyvas. Aktyvi skyriaus veikla duoda ryškių vaisių – rajone per pastaruosius dvejus metus laimėti ir tiesioginiai mero, ir savivaldybių tarybų ir šiųmečiai Seimo rinkimai.

Iškilmingai papuoštoje, dar kalėdine dvasia alsuojančioje salėje, nuskambėjo daugybė sveikinimų ir padėkų. Tradiciškai pagerbti sukaktis ir jubiliejus šventę bičiuliai, jiems įteiktos padėkos už svarų indėlį prisidedant prie LSDP Jonavos skyriaus veiklos. Pasveikinti ir nauji nariai.

Už nuoširdų darbą 2016 m. Seimo rinkimų rinkiminėje kampanijoje devyniems bičiuliams įteiktos LSDP pirmininko A. Butkevičiaus padėkos. Dar keturiolikai skyriaus narių už didelę pagalbą rinkimų metu padėkojo ir Jonavos vienmandatėje rinkimų apygardoje išrinktas Seimo narys Rimantas Sinkevičius.

Buvo pagerbti ypatingai 2016 m. veikloje pasižymėję bičiuliai – jiems atiteko specialios Metų naujokų ir Metų pagalbos nominacijos.

Pasidžiaugus pasiekimais, pereita prie atsakingų balsavimų. Slaptu balsavimu skyriaus pirmininku perrinktas buvęs rajono meras, dabartinis LR ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. Skyrius pritarė, kad jo pavaduotojais paties pirmininko teikimu taptų Erlandas Andrejevas, Raimundas Simonavičius, Alfonsas Meškauskas, Birutė Platkauskienė ir Edmundas Mulokas. Pasispręsta ir dėl skyriaus tarybos sudėties, Etikos ir procedūrų bei Finansų komisijų narių. Išrinkti delegatai į gegužės 6 d. vyksiantį XXXV LSDP suvažiavimą.

Bičiuliai apsisprendė ir dėl to, kas turėtų kandidatuoti pirmalaikiuose mero rinkimuose, kurie Jonavos rajone įvyks balandžio 23 dieną. Nauju rajono vadovu jie mato dabartinį laikinąjį merą, prieš tai ėjusį mero pavaduotojo pareigas, atsakingąjį skyriaus sekretorių Eugenijų Sabutį.

Dar vienu svarbiu vakaro akcentu tapo faktas, jog partijos bičiuliai iškėlė Mindaugo Sinkevičiaus kandidatūrą ir į partijos pirmininko postą.

Darbingą, o drauge ir šventinį vakarą vainikavo aktorės Violetos Trečiokaitės – Mičiulienės ir solistės Kamilės Balabonaitės pasirodymai.

LSDP Jonavos skyriaus atstovė spaudai Birutė Gailienė