Jonavos rajono tarybos socialdemokratų frakcijos moterys apsilankė vietos ligoninėje. Čia jau kurį laiką veikia pacientams įrengta nedidelė bibliotekėlė. Ji mėgiama ir ligonių, ir personalo. Laikui bėgant bibliotekėlės inventorius mažėja, o ilgiau įstaigoje besigydantys žmonės spėja gana greitai perskaityti ir visą asortimentą.

Bičiulės bibliotekėlę papildė keliomis dešimtimis naujų knygų. Trap jų – ir meilės romanai, ir biografijos, ir istoriniai detektyvai, ir net patarimų rinkinys ketinantiems mesti rūkyti.

Skaitymo įvairiose erdvėse skatinimą Jonavos skyriaus bičiuliai inicijuoja ne pirmus metus. Mieste veikia net trys rajono socialdemokratų įrengtos lauko bibliotekėlės gausiai lankomose vietose. Bičiuliai nuolat prisideda ir prie respublikinės akcijos ‘Knygų kalėdos”.

“Knyga – tai puiki priemonė pamaitinti sielą, – sako Jonavos socialdemokratų frakcijos rajono taryboje moterys. Kai siela “pamaitinta”, pakylėta, ir kūnui lengviau sveikti. Tikimės, kad ir mūsų padovanotos knygos džiugins, teiks ramybę ir bus visokeriopai naudingos”.

LSDP Jonavos skyriaus informacija