erlandas

Nes aš juo tikiu.

Tikėjau 2010 metais, kai kartu įkūrėme LSDJS Jonavos skyrių, kuris palengva tapo viena aktyviausių jaunimo organizacijų Jonavoje.

Tikėjau juo 2011 metais, kai laimėjome savivaldos rinkimus ir gavome 6 mandatus rajono taryboje. Mindaugas sugebėjo sutelkti bendram darbui „vaivorykštės“ koaliciją iš 5 partijų (LSDP, TS-LKD, LS, LiCS ir TT), kurioje turėjome Meru jį patį. Įvairių žmonių ir įvairių nuomonių koalicija be permainų išdirbo visą kadenciją. Iki šiol galvoju, kad gebėti sutelkti bendriems tikslams tokius skirtingus, įvairių pažiūrių žmones– menas, juolab, kad Meru jis tapo tik 26 metų.

Drauge su juo žengėme į 2015 m. savivaldos rinkimus. Rezultatai kalba patys už save. Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rengtus tiesioginius Mero rinkimus jis laimėjo jau pirmame ture, gavęs daugiau nei 70% gyventojų pasitikėjimo balsų. Iš beveik 17 tūkst. balsavusių žmonių daugiau nei 12 tūkst. tarė – norime, kad miesto vairas būtų patikimose Mindaugo rankose. Kartu su juo į miesto tarybą pateko net 14 bičiulių, tad iš 25 tarybos narių – net 15 socialdemokratų. Tai – istorinė LSDP pergalė Jonavoje, kurią pasiekėme vedini tikro lyderio.

2016 metų LRS rinkimai. Rimantas Sinkevičius – buvęs Susisiekimo ministras, buvęs LSDP Jonavos skyriaus pirmininkas – laimi Seimo rinkimus vienmandatėje Jonavos rinkimų apygardoje. Tai vienintelis 2012-2016 m. kadencijos Vyriausybės narys, laimėjęs rinkimus vienmandatėje apygardoje. Socialdemokratai per šiuos rinkimus Jonavoje gavo 25,79 % balsų, kai tuo metu Lietuvoje mes gavome tik 14,42 %. Net nedvejoju, jog tokie rezultatai pasiekti ne tik Rimanto S. darbų, bet ir viso LSDP Jonavos skyriaus dėka, kuriam vadovauja Mindaugas Sinkevičius.

Kreipiuosi į bičiulius visoje Lietuvoje – o ką LSDP pirmininku matote Jūs?

Pasitikiu Mindaugu ir agituoju palaikyti jį, nes tikiu juo ir toliau.

Nereikia daugiau politinių lozungų, neišsipildžiusių svajonių, perdėtos kritikos bičiuliams (vardan viešų reitingų). Reikia bendro darbo, bendro susitelkimo, reikia vėl tapti tikraisiais socialdemokratais! Pasitikėkime jau nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais, o ne tikimybių teorijomis, kurios, deja, mus visada nuvildavo.
Bičiuliškai,

LSDP Tarybos narys
Jonavos raj. savivaldybės tarybos narys
Erlandas Andrejevas